Pozdravy z domova

CHARLIE - pozdrav z domova

Pozdrav z domova nám zasiela aj MIMO (v našich evidenciách Charlie). Mačiatko z Uhliska nájdené v zalepenej krabici od topánok spolu s ďalšími 4 súrodencami. Jeho život našťastie nabral iný smer a momentálne si užíva teplo svojho vysnívaného domova, veľa lásky nielen od dvojnohých mačiek ale aj od náhradnej starostlivej mamy Aladara.

Kamil a Lucia nám poslali takýto nádherný pozdrav: Dobrý deň. Prvá noc u nás bola celkom fajn – veľmi nám chutilo z junior kapsičky takže sme spali ako drevo – spal v paplóne (to nie je preklep nie pod ale V…!!!) pri Luciinych nohách. Aladar sa úlohy hostiteľa a opatrovníka ujíma len pomaly – najprv bola veľká žiarlivosť, že ho asi chceme vymeniť – no už ho to prešlo. Teraz malý MIMO zistil, že ten veľký biely dobrák je neškodný, tak ho naháňa po celom byte, až ho vyhnal na stojan na kvety – tam sa krpec nedostane. Okamžite si prisvojil misku na žrádlo aj vodu /je životaschopný/ a na záchodík do komory chodí úplne v pohode.

Malá mačkovitá šelma začala s veľkým entuziazmom rozvlačovať zase po celom byte hračky, takže zase chodíme šuch sem šuch tam aby sme niekde neprišliapli „okolo letiacu malú šípku“ alebo jeho „korisť“. Všetky papuče „crocsy“ sú v ohrození – sú úplne top na obhrýzanie mliečnymi zubmi a v mojich sa aj da výborne skrývať a útočiť zo zálohy – asi jeden par obetujem.

Už vieme, ktoré tri veci nevieme v byte nikdy nájsť lebo sa záhadne vždy stratia: Mimo, mobil a diaľkové… toho prvého vždy nájde náhradná mama – Aladar :) Sme zdraví, darí sa nám, o chvíľu sa objednáme na veterinu. Všetkých vás pozdravujú MIMO, Aladár, Lucia a Kamil.

A my sa veľmi tešíme, že náš Charlie – Mimo sa dostal do takého úžasného domova, kde nebude mať čas pomyslieť na to, čo prežil ako malé mačiatko. Ďakujeme a prajeme všetkým krásne chvíle plné radosti.

a
d
b
c