Našiel sa domov

BERENIKA

1
Rozumná a prispôsobivá, priateľská a maznavá.

Berenika – prijatá do starostlivosti OZ 26. 12. 2017 –BB Podlavice

Dátum narodenia: 1.10.2016

Berenika je odčervená, kastrovaná a bude očkovaná.

Zlatá Berenika bol klasický zimný príjem… sopľavá a chorá, vyhodená a opustená. Plakala pri paneláku skoro 3 týždne kým sa jej dostalo pomoci. V mrazoch našťastie celkom dobre obstála, u nás sa rýchlo preliečila a začala si zvykať. Najprv absolvovala karanténu v klietke ale teraz je z nej už absolútne spoločenská a priateľská mačka. Momentálne čaká na svoj domov v dočaske s inými mačkami. Po jej adopcii sa uvoľní miesto pre ďalších čakateľov na teplý peliešok a láskavé pohladenie…

Berenika je veľmi múdra a kontaktná. Je to taký mačkopes. Pozerá na vás, sleduje čo robíte a patrične asistuje či komentuje. Je maznavá a dokáže sa na človeka zamilovane hľadieť celé minúty. Hľadá si domov len ako platný člen domácnosti, keďže je naozaj veľmi spoločenská. O jej nádherných očiach ani písať nejdeme, treba vidieť… Ukradne vám srdce aj dušu.

Hľadá si domov v interiéri.

Kontakt: mnau.zv@gmail.com, 0903 706 818

Informácia k adopčným podmienkam :

Výška adopčného daru záleží na novom majiteľovi a jeho možnostiach, ochote prispieť a pomôcť. Do budúcna by sme radi ostali s novým majiteľom v kontakte prostredníctvom mailu a občasných fotografií miláčika, ktoré dokumentujú to, ako sa mu darí.

Informácie aktualizované: marec 2018

  • Mesto: Banská Bystrica