Našiel sa domov

DIXI

Dixi dalej (11)
Dixi (8)
Dixi a Daxner (1)
Dixi dalej (1)
Princeznička z trojice vyhodenej v krabici.

Dixi – prijatá do starostlivosti OZ 10. 6. 2017 – odchyt Zvolen

Dátum narodenia: 1.5.2017

Dixi je odčervená, vo vhodnom veku začneme aj s očkovaním.

Mačička Dixi je jedna zo súrodencov, ktoré začali neslávne svoj život vyhodené v krabici. Prišla k nám spolu so súrodencami v hroznom stave, jeden z jej bratov to neprežil. Dixi je už zdravá a plná energie a lásky. Je to vďačné milé mača, ktoré pôsobí tak trochu smutným dojmom, ale to len preto, lebo sa zatiaľ nikto nenašiel čo by si ju zobral domov, napriek tomu, že je to taká malá vtierka, ktorá okamžite vylezie na plecia, obtiera sa o vašu hlavu, olizuje uši, zahrieva krk a neskutočne hlasno pri tom pradie.

Dixi napriek svojej maximálne prítulnej povahe rada šantí, behá, lieta, skáče saltá, prenáša v papuľke svoje hračky a vyhrá sa s nimi aj sama dlhý čas. Keď sedí smutná a unavená, vtedy príde jej malý veľký brat Daxner , celú ju vyoblizuje a vytrvalo pri nej leží až kým malá Dixi nezaspí. Ideálne pre ňu by bolo, keby mohli ísť do nového domova spolu.

Dixi je dokonalý miláčik, ktorý bude svoju rodinu milovať až za hrob, len potrebuje šancu dokázať to. Pre jej dokonalosť a krehkosť hľadá domov predovšetkým v interiéri bytu alebo domu.

Nachádza sa v BB, kontakt 0905255349, alebo na mnau.zv@gmail.com

Informácia k adopčným podmienkam :

Výška adopčného daru záleží na novom majiteľovi a jeho možnostiach, ochote prispieť a pomôcť. Do budúcna by sme radi ostali s novým majiteľom v kontakte prostredníctvom mailu a občasných fotografií miláčika, ktoré dokumentujú to, ako sa mu darí.

Aktualizácia 11.9.2017

  • Mesto: Banská Bystrica
Dixi dalej (3)
Dixi dalej (10)