Našiel sa domov

MIAMOR

Miamor (4)
Miamor (11)
Miamor (7)
Milý drobný mačací parťák.

MIAMOR

Narodená 26.4.2017, odčervená, vo vhodnom veku bude očkovaná

Mačička Miamor má krásnu mramorovu kresbu kožúška, ktorá ju robí vynimočnou a exotickou kráskou. No nie len toto nádherné sfarbenie, ale aj jej povaha je úžasná a zaujímavá. Je to síce veľký maznák, ale predovšetkým je to aj šantivá prieskumníčka, čo nenechá nič na náhodu.

V kolektíve zaujala pozíciu šéfky a keď sa už veľmi nudí, všetkým kamošom dá poriadne zabrať. Všade lieta ako vietor, rada sa klbčí, naháňa hračky a vzápätí vylezie na vaše kolená a začne sa túliť, hryzkať vaše uši, nos, ruky, len aby ste sa zaborili do jej kožúška a škrabkali ju. Má veľa energie, ale hlavne potrebuje neustále niečo objavovať a riešiť, preto je vhodná nie len do bytu, ale skôr do domu so zabezpečeným výbehom.

Používa mačacie wecko, spapá všetko čo nespapá ju, život si užíva naplno a ten čo si ju vyberie, určite neoľutuje, pretože je to ideálny parťák na gauč k telke aj na lezenie po stromoch vo vašej záhrade, ku deťom, k iným mačacím kamarátom a určite sa rada zoznámi aj so psíkom.

Stále čaká v dočaske v BB, kontakt 0905255349 alebo mnau.zv@gmail.com

Informácia k adopčným podmienkam :

– Podpísanie darovacej zmluvy http://mackyzvolen.sk/download/58
- Úhrada adopčného daru – priamo pri adopcii, alebo zaslaním na účet OZ

Výška adopčného daru záleží na novom majiteľovi a jeho možnostiach, ochote prispieť a pomôcť. Do budúcna by sme radi ostali s novým majiteľom v kontakte prostredníctvom mailu a občasných fotografií miláčika, ktoré dokumentujú to, ako sa mu darí.

Informácie aktualizované 11. 09. 2017

  • Mesto: Banská Bystrica
Miamor (2)
Miamor (16)