Hľadá si domov

NOOTKA

14
1
2
6
15
20
21
L1
L3
L2
L5
Prenádherná prítulná trojnožka, ktorá si užila veľa zlého.

Nootka – prijatá do starostlivosti OZ 25.2.2018 – Badín

Dátum narodenia: 1.12.2016

Nootka je testovaná, odčervená, očkovaná a bude kastrovaná.

Mačička k nám prišla v žalostnom stave. Nôžka sa jej len tak hompáľala. Hneď bola operovaná, doktor musel amputovať. Noha sa zachrániť nedala… No operáciu zvládla úžasne, rýchlo sa zotavila a začala znova chodiť. Je to úžasne dobré stvorenie, veľmi dobré srdiečko v mačacom kožúšku. S pohybom problém nemá žiadny, no samozrejme nemôže k domu. Potrebuje do interiéru, ako maznák. Poteší sa aj mačaciemu kamošovi, ak je kľudný a dobrý. Šinterov má u nás už plné zuby. Hľadá skôr pokojný domov, deti len väčšie. Je veľmi vďačná a spoločenská. hľadá toho svojho človeka, potrebuje niekomu denne venovať ten svoj hlboký a milujúci pohľad…

Nootka je veľmi zlatá, oddaná. Bojovala za život, aj keď mala bolesti, nepapala ale aspoň pila. Meno je indiánskeho pôvodu a znamená „Nemá na kánoe“…nedostala ho len tak. V jej ponímaní bola kánoe operácia. Vtedy sme mali peniažkov naozaj málo, ale našťastie sa našiel darca, ktorý celú operáciu zaplatil. Nootka ďakuje za šancu a verí, že sa čoskoro dostane na svoj gauč, prípadne k niekomu do postele.

Hľadá si domov iba v interiéri.

Kontakt: mnau.zv@gmail.com, 0903 706 818

Informácia k adopčným podmienkam :

Výška adopčného daru záleží na novom majiteľovi a jeho možnostiach, ochote prispieť a pomôcť. Do budúcna by sme radi ostali s novým majiteľom v kontakte prostredníctvom mailu a občasných fotografií miláčika, ktoré dokumentujú to, ako sa mu darí.

Informácie aktualizované: jún 2018

  • Mesto: Banská Bystrica